Kurucu Mimar Durmuş TemizMimarlık fakültesinden mezun olduğu andan itibaren kendini modern mimarinin bir parçası olmaya adamış bir uygulamacı…

   References

Bir şehrin referans noktalarını yaratmayı kendine ilke edinmiş, alüminyum sistem çözümlerinde sektöre öncü olmuştur.

Kaliteli iş,işçilik,hizmet anlayışından hiç vazgeçmemiş işine aşık biri…

 

Deneyim ve  tecrübelerini kendisi gibi mimar olan  oğlu Bora Temiz  ve kızı Oylum Temiz’e   aktarıp şirketin geleceğini 2. kuşağa geçirmeyi başarmıştır.

Aile anlayışını sektöre yansıtan ve içine girdiğinizde bu samimiyeti, anlayışı hissettiğiniz Temiz Metal’i kurarken, en iyi markanın verilen en kaliteli hizmet olduğu anlayışından bir gün bile vazgeçmedi… 
KuruluşMimar Durmuş TEMİZ, şirketin her geçen gün daha ileri giden yürüyüşünün ilk adımlarını 1974 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Akademisinden mezun olduktan bir sene sonra atmıştır. 


Aynı yıl kurduğu Temiz Metal’ de alüminyuma mimari ve makine teknik bilgi birikimlerini katarak sektörde çok sayıda kalıp ve sistem oluşmasında öncü olmuştur. 


Yaratıcı ve yetenekli mimarlar ve mühendislerden oluşan tasarım grubunun ürettiği çalışmalar, özgün, estetik, yenilikçi ve modern çizgileriyle yaşam alanları olarak gerçeğe dönüşmektedir.
GünümüzdeEn kaliteli malzemeler, en modern teknolojik ekipman ve işinin ehli usta ellerde tasarlanan çizimlerin varoluşuna doğru samimi bir emekle yola çıkarılıyor. Bu yaratıcı mimar, mühendis ekibi ve  deneyimli teknik elemandan oluşan kadro, Temiz Metal’in 8.000 metrekarelik hizmet alanında: 
 

Panel Cephe, 
Giydirme Cephe, 
Transparan Cephe,
Kompozit Levha Kaplama,
Alüminyum Doğrama, 
Skylight,
Metal Cephe Kaplamaları 

Uygulamaları yapmaktadır. 
 

 
Kalite PolitikasıTemiz Metal, kurulduğu günden bu yana müşteri değil dost kazanmak ve kazandığı dostların mutluluğunu, memnuniyetini her şeyden daha fazla önemsemek kavramlarını ilke edinmiştir.

 


Bu ilkeden çıkılan yolda sektörde bütün yeni ve modern kalite uygulamalarının öncüsü olmakla kalmayarak, hep daha iyi daha nitelikli daha kaliteli bir hizmet anlayışının abasında olmayı sürdürmektedir.

Çok katlı yapı uygulamalarında da verilen hizmet kalitesi açısından en tepeye hızla çıkmaya devam eden Temiz Metal, verdiği tüm hizmetlerde olduğu gibi bu alanda da uluslararası dev firmalarla aynı nitelikte çalışmalara imza atmaktadır.

ISO 9001-2008 "RINA" Kalite Yönetim Sistemi

Firmamız yıllardır uyguladığı kalite felsefesini 2006 yılında tamamladığı BVQI ISO 9001
-2008 "RINA" Kalite Yönetim Sistemi Sertifikasıyla tamamlamıştır.
 


 

Bütün bu sistemli programlı hizmet anlayışı sayesinde Temiz Metal, başta eğitim, iş, kültür, ticaret, ekonomi,turizm, sağlık, teknoloji gibi alanlar
olmak üzere yaşamlarımıza konukluk eden tüm alanlarda; liderliklerini dünyaya kabul ettirmiş önemli firmaların vazgeçemediği tercihleri olmuştur.
Temiz Metal, projeyi teslim aldığı andan teslim ettiği ana kadar en küçük detayları dahi gözden kaçırmadan ve özellikle de zamanında teslimat prensibinden hiç şaşmadan iş sahiplerinin memnuniyet ve güvenlerini kazanmıştır.
Temiz Metal A.Ş | 2014Anasayfaya dönmek için tıklayınız